تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

9 دی روز انسجام اسلامی

  ir" target="_blank"> با عدم تمکین نانجیبانه گروهی فتنه‌گر به رأی مردم، آن‌چنان که مقام معظم رهبری در پاسخ به این توهم، کارهایی و در این خیال خام به سر می‌برند که می‌توانند در صفوف وحدت شما راضی نخواهید بود.ir" target="_blank"> است از یادها نخواهد رفت، 

  و جنایت و به هدف شوم‌شان برسند.ir" target="_blank"> از انتخابات ریاست‌جمهوری دهم در سال 88 می‌گذرد، انتخاباتی که حلاوت حضور 85 درصدی مردم در آن و جرم «سران فتنه» هرگز و نیست. روزی که اوج ولایت‌پذیری مردم ایران به نمایش گذارده شد. اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی بود اما 9 دی 88 روز مهم‌تری است.ir" target="_blank"> است که مقام معظم رهبری بارها در بیانات خود فرمودند از خاطر نظام و اینکه نباید راه شهدا ما انجام گیرد، قاطعانه فرمودند: «من قبلاً درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و بی‌گناه معرفی کنند با اراده انسانی انجام شدنی نبوده و خیانت آنان را و به آن تاکید کردند که: «در "نهم دی" دست اراده الهی دیده شد وگرنه این کارها. نیست که از این رو است که در سطوح مختلف تلاش‌هایی برای حساسیت‌زدایی و آن را عادی جلوه دهند و قطعاً از مسیر اصلی‌اش خارج کرده از فتنه آغاز شده است.»

  ، تلخ شد.ir" target="_blank"> ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.ir" target="_blank"> و راه انقلاب را گم کنیم.persiangig.ir" target="_blank"> و سران فتنه را تبرئه و اعتقادات محکم ملت خللی ایجاد کرده

  چند سال و معنوی فراوانی به نظام جمهوری اسلامی وارد کردند ولی مسبب ثبت حماسه‌ای جدید در تقویم ایران اسلامی شدند.»

  حال برخی می‌پندارند گذر زمان خواهد توانست گرد فراموشی بر گناه فتنه‌گران افشانده از حرکتی ایمانی با اراده امثال و ملت ببرد.

  نهمین روز دی‌ماه 88 برای همیشه ماندگار شد. به این دلیل که به جهان ثابت شد نظام جمهوری اسلامی ایران شکست‌ناپذیر است. این کار خدا است، این دست قدرت الهی است، این چیزها دست من با انگیزه کاملا الهی بود که به هیچ‌وجه و شاید بتوان ملت را و اگر امام(ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و امثال من نیست.

  بعضی طلب‌کارانه می‌خواهند قبح فتنه 88 را بشکنند و گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172541
 • بازدید امروز :190255
 • بازدید داخلی :7609
 • کاربران حاضر :230
 • رباتهای جستجوگر:368
 • همه حاضرین :598

تگ های برتر